ПДАУ продовжує розширювати можливості для розвитку студентів

Полтавський державний аграрний університет продовжує співпрацю з Департаментом агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації. Відповідний меморандум про співпрацю підписали 29 листопада ректорка Університету Валентина Аранчій і директор департаменту Сергій Фролов.

Установи співпрацюватимуть у напрямах організації та проведення спільних наукових досліджень, консультацій, реалізації науково-дослідних проєктів і програм, розробок з актуальних проблем агропромислового комплексу, братимуть участь у спільних проєктах з питань освіти, розвитку аграрної сфери, конкурсах, конференціях, симпозіумах, семінарах та інших наукових заходах.

Окрім того, співпраця передбачає проходження здобувачами вищої освіти Університету практик на безоплатній основі.

Полтавський державний аграрний університет дбає про розширення можливостей для своїх студентів, їхнього наукового та особистісного розвитку.