Патріотичний конкурс "Я люблю Україну"

Мої нескінченні дороги  сплелися, мов доля моя,

Я знову вернув до порога, де батьківська рідна земля.

Країно моя  Україно,  ще пращурів пам'ять жива,

Знайома тут кожна стежина, і сонце мене зігріва.

Хай пісня твоя, Україно, злітає, як птах у блакить,

А мова твоя солов'їна у кожній оселі звучить.

Федір Пантов

Традиційно викладачі та студенти факультету обліку та фінансів проводять цю патріотичну інтелектуальну гру «Я люблю Україну» на свято Соборності, та через ряд обставин цьогоріч захід перенесли на не менш важливу дату  – 06 грудня – День захисників України!

Наш народ має свою власну історію, багаті традиції, все це сприяло розвитку усної народної творчості, мови, казок, смачних національних страв та відомих людей – ось перелік тих питань та квестів, якими ведучий конкурсу – доцент Роман Ліпський перевіряв команди "Жовтих" та "Синіх" на патріотичність)) І треба сказати учасники впоралися з завданнями більш ніж на відмінно!!!

Завершив гру конкурс на знання сучасної української музики та відомих і унікальних місць.

Дякуємо здобувачам за активну патріотичну позицію та всим хто прийшов нас підтримати.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити навчальний процес та всі інші заходи! Слава Україні!