Освітньо-професійні програми ПДАУ магістерського рівня Германські мови і переклад (англійська та німецька мови) і Політологія отримали сертифікат про акредитацію!

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти на своєму засіданні розглянуло акредитаційні справи щодо акредитації ОП Полтавського державного аграрного університету — Германські мови і переклад (англійська та німецька мови) і Політологія, реалізацію яких забезпечують науково-педагогічні працівники кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін.

Мета акредитації ОП:

• встановлення відповідності якості ОП та освітньої діяльності за цією програмою визначеним критеріям;
  • допомога ЗВО у визначенні сильних і слабких сторін ОП та освітньої діяльності за цією програмою;
  • надання усім зацікавленим сторонам інформації про якість ОП та освітньої діяльності за цією програмою;
  • посилення довіри до вищої освіти в Україні;
  • сприяння інтеграції українських ЗВО в європейський простір вищої освіти.

Дякуємо експертним групам, галузевим експертним радам із галузей знань 03 Гуманітарні науки, 05 Соціальні та поведінкові науки, членам Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за об’єктивний, неупереджений аналіз ОП, відзначені сильні сторони ОП та надані рекомендації.

Перспективним напрямом кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін ПДАУ є поліпшення реалізації ОП відповідно до місії Університету, цілей ОП, позицій і потреб різних груп стейкхолдерів.