Особливості вступної кампанії 2024 року для здобуття магістерського рівня освіти

29.03.2024 р. проведено зустріч зі здобувачами 4 курсу та 2 курсу (скороченого терміну навчання) спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа, та страхування, 071 Облік і оподаткування, 052 Політологія, 035 Філологія денної та заочної форм навчання з метою роз’яснень особливостей вступної кампанії 2024 р. для здобуття магістерського рівня освіти. Перед здобувачами вищої освіти виступила відповідальний секретар приймальної комісії університету –  Осташова Валерія Олександрівна. Валерія Олександрівна ознайомила здобувачів з етапами вступної кампанії, термінами реєстрації за ЄВІ та ЄВФІ, прийому заяв і документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання для здобуття ступеня магістр.

До зустрічі долучилися заступники декана факультету обліку та фінансів та куратори академічних груп.

До здобувачів звернувся декан факультету обліку та фінансів Безкровний Олександр Валентинович, який зазначив, що навчання в магістратурі – складний процес, що вимагає сконцентрованості та наполегливості, але не лише під час навчання а й на етапі складання вступних іспитів. Вступ до магістратури – важливий крок до подальшого кар’єрного зростання та становлення особистості в Європейському просторі.