Ось і закінчилося навчання на курсах підготовки вступників, що проходило з жовтня 2023 по травень 2024 року.

Ось і  закінчилося навчання на   курсах підготовки  вступників, що проходило з жовтня 2023  по травень 2024 року.
Кожної неділі о дев'ятій годині ранку розпочиналося заняття для абітурієнтів, щоб вони здобули знання та якісно підготувалися до вступу у заклади вищої освіти України, у чому  їм допомагали  завідувачка курсів підготовки Наталія Локес,  викладач  історії України Станіслав Жуков і викладачки: української мови — Лідія Коваленко, біології — Оксана Наконечна, математики — Тетяна Шиманська. Тепер абітурієнти  зможуть отримати додаткові 10 балів для вступу у ПДАУ на навчання за омріяними спеціальностями.
Бажаємо їм успішно пройти НМТ і стати студентами нашого Університету!