Онлайн-зустріч студентів спеціальності Політологія з головою Полтавського обласного осередку ВМГО «Студентська республіка»

Під час проведення навчальної практики «Вступ до фаху» відбулася відеозустріч здобувачів вищої освіти спеціальності Політологія з Олегом Слизьком – головою Полтавського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка».
Олег Слизько, випускник ПДАА, під час спілкування зі студентами окреслив основні засади діяльності громадських організацій та їхній вплив на формування громадянського суспільства й політичної свідомості громадян, зокрема молоді.
Усі учасники заходу – викладачі кафедри гуман6ітарних і соціальних дисциплін, студенти-політологи – брали активну участь в обговоренні цієї теми, що дало змогу максимально повно розкрити її основні аспекти та розглянути діяльність громадських організацій як важливої частини суспільно-політичної системи українського суспільства.