Онлайн-вебінар «Пошук роботи. Перше робоче місце. Портрет ідеального співробітника» із кар'єрною консультанткою

10 листопада 2021 року заступниця директора Обласного молодіжного центру, кар'єрна консультантка Анна Півень провела для студентів Полтавського державного агарного університету спеціальностей 208 Агроінженерія, 201 Агрономія, 133 Галузеве машинобудування, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка провела онлайн-вебінар на тему «Пошук роботи. Перше робоче місце. Портрет ідеального співробітника». Традиційно до зустрічі долучилися представники всіх факультетів і спеціальностей університету й відокремлені структурні підрозділи, зокрема «Березоворудський фаховий коледж ПДАУ» і «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ». Про принципи пошуку робочих місць, права і обов’язки як роботодавців, так і претендентів на посади також долучилися дізнатися й куратори академічних групп інженерно-технолоічного факультету.
Тематика зустрічі є актуальною для сучасної молоді, тому її обирали самі студенти. Крім надзвичайно цікавої і змістовної розповіді та презентації, пані Анна наводила ситуативні приклади для демонстрації етапів пошуку робочих місць, вимог до кандидатур, форм подання документів, їх структури і вимог до оформлення. Студенти ділилися власним досвідом перших споб працевлаштування, вражень від проходження практики. Тематика зустрічі є актуальною і цікавою для молоді, адже саме в студентські роки вона пробує себе в різних соціальних ролях. А успішний досвід працевлаштування є важливим для подальшого кар’єрного зростання фахівців.

Аудиторія:

Діяльність: