Олександру Галичу вручили подяку за організацію та підтримку освітнього заходу

27 лютого 2024 року в рамках реалізації соціально-екологічного проєкту НЕК “Укренерго” Освітні заходи для молоді з неформальної освіти у форматі симуляційної гри для студентів Полтавського державного аграрного університету було проведено соціально-екологічний освітній захід з енергетики “Молодь приймає рішення”.
⠀⠀⠀
Представники відділу корпоративної соціальної відповідальності НЕК "Укренерго" вручили подяку ректору Полтавського державного аграрного університету Олександру Галичу за чудову організацію та підтримку під час проведення цього освітнього заходу для молоді на базі ПДАУ. Фахівці компанії відзначили високу професійність працівників і кмітливість студентів, а також висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.
⠀⠀⠀
Зі свого боку Олександр Галич подякував представникам НЕК "Укренерго" за важливі ініціативи, наголосивши на відкритості до пропозицій щодо оптимізації освітнього процесу та проведення тематичних заходів у стінах Полтавського державного аграрного університету.