Оксана Кравченко та Олена Смірнова брали участь у третьому засіданні керівного комітету проєкту Erasmus+ з розбудови потенціалу "SuLAWe – Стале тваринництво та добробут тварин"

З 12 по 15 лютого 2024 року професорка кафедри технології виробництва продукції тваринництва  ПДАУ Оксана Кравченко та фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Олена Смірнова брали участь у третьому засіданні керівного комітету проєкту Erasmus+ з розбудови потенціалу "SuLAWe – Стале тваринництво та добробут тварин".

Цілями проєкту SuLAWe є підвищення потенціалу українських закладів вищої освіти у галузі сталого тваринництва та добробуту тварин, сприяння розвитку інноваційних методів навчання та досліджень у цій галузі, посилення співпраці між українськими та європейськими університетами.

Очікується, що результати проєкту допоможуть Україні поліпшити умови утримання тварин на фермах, збільшити виробництво безпечної та якісної продукції тваринництва, зробити українське тваринництво більш конкурентоспроможним на світовому ринку.

Під час засідань було визначено подальші цілі та заходи щодо успішної реалізації проєкту.

Також представниці ПДАУ  здійснили навчальний візит  на кафедру тваринництва біотехнічного факультету Люблянського університету, ознайомилися з умовами господарювання на сімейних молочних  фермах Černivec та Dolenc, які сприяють добробуту тварин,отримали нові знання та досвід у галузі сталого тваринництва й добробуту тварин, ознайомились із передовими практиками, які використовуються в Європейському Союзі.