Обговорення відгуків та рецензій на проект ОПП Садово-паркове господарство робочою групою

21 грудня 2022 року відбулося засідання робочої проектної групи з метою обговорення змін .до освітньо-професійної програми першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».
У засіданні взяли участь гарант освітньо-професійної програми, кандидатка сільськогосподарських наук, доцентка кафедри рослинництва Світлана ШАКАЛІЙ, члени проектної групи кандидатка сільськогосподарських наук, доцентка кафедри селекції, насінництва та генетики Алла БАГАН та кандидатка сільськогосподарських наук, старша викладачка кафедри рослинництва Любов МАРІНІЧ.
Протягом зустрічі було обговорено зауваження та побажання щодо вдосконалення проєкту та внесено зміни до освітньо-професійної програми першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».