Неймовірні подарунки для факультету ветеринарної медицини ПДАУ

Ще далеко до новорічних свят, а кафедра нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин факультету ветеринарної медицини ПДАУ вже отримала від колеги з Німеччини Jörg Tannert (Tenne) за сприяння USAVA неймовірні подарунки —  мікроскоп OLYMPUS та електрокардіограф EDAN  для здійснення практичної підготовки лікарів ветеринарної медицини факультету!

Дякуємо Jörg Tannert (Tenne) та USAVA за цінні подарунки, допомогу та підтримку у такий складний для всіх час, а також керівництву Університету та факультету, в.о. ректора Валентині Аранчій і декану Сергію Кулиничу, які завжди радо підтримують такі ініціативи.

Ми переконані, що співпраця і взаємодія практиків із Полтавським державним аграрним університетом і, зокрема, факультетом ветеринарної медицини  якісно вплине на стан освіти, ставлення до працевлаштування як здобувачів вищої освіти й випускників, так і самих cтейкхолдерів.