Наука майбутнього: дослідження молодих учених

14–15 травня 2024 року в Полтавському державному аграрному університеті відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки: теоретичні та практичні дослідження молодих учених».

У заході взяло участь близько 200 молодих науковців. Під час роботи конференції було представлено 6 доповідей, що стосувалися актуальних проблем агрономії, ветеринарної медицини, галузевого машинобудування, економіки, менеджменту, публічного управління та адміністрування, технології виробництва та переробки продукції тваринництва.

За підсумками конференції буде видано збірник наукових праць, і кожен її учасник отримає електронний сертифікат.

Відділ аспірантури і докторантури висловлює подяку всім учасникам конференції за плідну роботу.