Налагодження співпраці зі стейкхолдерами продовжується

Експертний центр «Milk Local Product» Полтавського державного аграрного університету співпрацюватиме з ТОВ «Ефективні системи у тваринництві». 23 листопада відповідну угоду про співпрацю підписали ректорка ПДАУ Валентина Аранчій та засновник ТОВ «Чуб Агроконцепт» Олег Чуб.

Документ передбачає співпрацю в напрямах навчальної, науково-методичної, науково-дослідної роботи Університету, а також взаємного обміну досвідом. Тож заплановано проведення спільно організованих конференцій, семінарів, тренінгів, надання консультаційних послуг підприємствам, які співпрацюють із Університетом, проведення наукових досліджень і впровадження підприємствами інновацій тощо.

Полтавський державний аграрний університет постійно дбає про розширення освітніх можливостей для здобувачів освіти, а тому налагоджує співпрацю зі стейкхолдерами з метою підвищення кваліфікації педагогічного складу Університету та здобуття студентами практичних знань із навчальних дисциплін.

ДолученняРозмір
Іконка зображення img3164.jpg535.51 КБ