Нагорода для ФОФ за неоціненний вклад у боротьбі з дитячим раком

З 1 по 30 вересня 2021 року проходила Всеукраїнська благодійна акції «Монетки дітям», яку ініціювали Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки». Щодня три сім’ї в Україні дізнаються, що у їхньої дитини рак, і залишаються віч-на-віч з хворобою. Подолати дитячий рак можна лише разом, підставивши плече допомоги родинам онкохворих дітей.

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей. Близько 4000 навчальних закладів, трудових колективів та організацій доєдналися до цієї ініціативи, аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Викладачі та здобувачі факультету обліку та фінансів внесли свій вклад у цю боротьбу за що їм велика подяка та грамота від організаторів!