На базі Полтавського державного аграрного університету відбулися урочистості для працівників харчової промисловості Полтавщини

12 жовтня в актовому залі Полтавського державного аграрного університету відбувся обласний захід, присвячений Дню працівників харчової промисловості. З вітальними словами до гостей звернулися заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОВА Сергій Фролов і ректор ПДАУ Олександр Галич.

Харчова промисловість охоплює багато галузей, зокрема цукрову, хлібопекарську, кондитерську, борошномельно-круп’яну, молочну, рибну, м’ясну, олійно-жирову, консервну, овочеву тощо. Всі вони добре розвинені на Полтавщині.
«У ПДАУ ми готуємо висококваліфікованих фахівців для підприємств харчової промисловості, які забезпечать продовольчу безпеку України», — зазначив Олександр Галич.

На заході виступили творчі колективи нашого університету — народний ансамбль сучасної пісні «Мал-а-хіт», колектив сучасного естрадного танцю «A.D.V.A.N.C.E.», народний фольклорний ансамбль «Маланка» та зразковий хореографічний колектив "Зоряна".
Найліпших працівників провідних підприємств харчової промисловості Полтавщини відзначили грамотами.