Молодь та аграрна наука

18 вересня 2020 року здобувачі вищої освіти магістерського рівня зі  спеціальності 101 «Екологія» за освітньо-професійною програмою «Агроекологія», представники гуртка «Зелена варта» разом із завідувачем кафедри екології збалансованого природокористування та захисту довкілля доц. Міщенко О. В. відвідали новий музей, який відкрився у приміщенні Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М. І. Вавилова. Особливу увагу студенти приділили ознайомленню з історією організації Полтавського товариства сільського господарства та створення Полтавського дослідного поля, з науковими роботами та відкриттями відомих учених, які працювали на Полтавщині (Микола Вавилов, Анастас Зайкевич, Олександр Ізмаїльський, Павло Костичев, Володимир Вернадський); дослідній і селекційній роботі, яка наразі ведеться на полях.

Гуртківці побачили найцінніші експонати музею, які вдалося зберегти під час війни, записи та документи, яким понад 100 років. Звісно, дізнатися про наукові досягнення у сільському господарстві можна із сучасних джерел, але відчути дух історії Полтавської дослідної станції можна тільки в музеї.

Аудиторія:

Діяльність: