Міжнародний день сільської жінки

15 жовтня в ПДАА були підведені підсумки вікторини, присвяченої Міжнародному дню сільської жінки, яка була проведена з ініціативи Центру гендерної освіти та  студентського наукового гуртка кафедри економічної теорії та економічних досліджень « ЗЕТ»( керівник доцент Шупик І.І).

Для вікторини були запропоновані десять запитань, переможці (три) визначалися за кількістю правильних відповідей.

У вікторині прийняли участь 13 студентів факультетів « Облік і фінанси» та « Економіка і менеджмент»:

• Горошко Анна Сергіївна ( ЕП-22).
  • Ковалевська Наталія Вікторівна ( МО-21)
  • Петраш Анастасія Володимирівна ( ЕП-11).
  • Демченко Руслан Гасанович (ФК-21).
  • Звєрєва Аліна Олександрівна ( ФК-21).
  • Цілуймо Євгенія Іванівна ( ФК-21).
  • Тютюнник Ірина Юріївна (О-11).
  • Печонкіна Марина Володимирівна (ФК -31(і)).
  • Івашина Аліна Сергіївна (ФК -31(і)).
  • Батрак Альона Сергіївна ( ФК -31(і)
  • Павліга Аліна Сергіївна ( ФК-21).
  • Журбенко Ігор Сергійович ( ФК-21).
  • Трощак Марина Сергіївна  (ФК-21).

Підведення підсумків ( зліва направо): Гладир Вікторія (О-22), доцент Шупик І.І.,  Шутько Володимир ( О021), Яковенко Олександра (О-22)

Переможцями були визнані:

1.Ковалевська Наталія Вікторівна ( МО-21)

2. Трощак Марина Сергіївна  (ФК-21)

3.Батрак Альона Сергіївна ( ФК -31(і)

Найактивніша група за кількістю учасників у вікторині - ФК-21!

Старості групи –Звєрєвой Аліні Олександрівні – наш  респект!!!!!!!!!

Три учасниці від групи  ФК -31(і))  - це  теж чудово!

Всі учасники вікторини були заохочені Подяками та солодкими призами, а переможці отримали Грамоти та книжки ( з серії «Шедеври світової класики»).

Організатори вікторини щиро вдячні директору Інституту післядипломної освіти та дорадництва ПДАА, доц. Капаевій Людмилі Олександровні за допомогу в проведенні  заходу.

Доцент Шупик І.І., керівник наукового студентського гуртка « ЗЕТ»( знавці економічної теорії, відповідальна за роботу Гендерного освітнього центру ПДАА

Діяльність: