Міжнародне стажування на факультеті біологічних і ветеринарних наук в Університеті Миколая Коперника

Міжнародне стажування на факультеті біологічних і ветеринарних наук

в Університеті Миколая Коперника

Доцент кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин доктор філософії Коломак Ігор пройшов міжнародне стажування на факультеті біологічних і ветеринарних наук в Університеті Миколая Коперника в м. Торуні. Програмою стажування було передбачено: поглиблення  навичок аналізу будови і розвитку тварини на субклітинному, клітинному, тканинному рівнях, беручи до уваги гістологічну будову органів; удосконалення здатності встановлювати особливості будови і функціонування клітин, тканин, органів, їхніх систем і апаратів організму тварин;  удосконалення навичок мікроскопії та відбору матеріалу для гістологічних досліджень. Навчальне навантаження стажування становило 6 кредитів (180 годин). Навчальна програма стажування була виконана у повному обсязі, про що свідчить виданий викладачеві сертифікат.