Міжнародна конференція «Технології допоміжної репродукції – сучасні загрози та шанси» 3–4 грудня 2021 року в місті Торунь (Польща)

Декан факультету доктор ветеринарних наук, професор Сергій Кулинич разом із доктором філософії старшим викладачем кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин Ігорем Коломаком відвідали ІІ Міжнародну конференцію «Технології допоміжної репродукції – сучасні загрози та шанси» (II nd International Conference «Assisted reproduction technologies – current threats and chances»), що відбулась 3–4 грудня 2021 року в місті Торунь (Польща).

Окрім участі в конференції, Сергій Кулинич та  Ігор Коломак провели двосторонню зустріч із директором Інституту ветеринарної медицини Університету Миколи Коперника в Торуню Енджеєм М. Яськовскі заступником декана Університету Миколи Коперника в Торуню Ярославом Соболевським, на якій обговорили питання щодо поглиблення міжнародної співпраці.