Міський голова – не відмовив студентам в їх проханні

Нещодавно керівництво Московської академії економіки і права та Полтавське земляцтво у місті Москві (Росія) з якими наша академія підтримує освітні, наукові та культурні зв’язки, запросили  студентів академії взяти участь у двох важливих заходах: міжнародному конкурсі «Міс Студентство Світу» та міжнародному конкурсі високої моди національного костюма «  Етно-ерато». Обидва ці заходи відбудуться в  березні-квітні цього року.

Так як ця поїздка вимагає певних грошових витрат, то студентська рада звернулася за допомогою до міського голови Олександра Федоровича Мамая.

Уважно розглянувши студентське прохання, Олександр Федорович, порадив студентам звернутися до лідерів Громадського об’єднання «Наш дім -  Полтава» Олександра Залужного та Володимира Макара.

І ось до академії надійшла радісна звістка про те, що студентам допоможуть в поїздці до Москви.

До речі, нещодавно в рамках програми співпраці міст побратимів Полтави та Боржомі (Грузія)  народний ансамбль сучасної пісні академії «Мал-а-хіт» відвідав містечко Бакуріані. Ансамбль брав участь у днях міста, що там проводилися.