Меморандум про співпрацю між ПДАУ та ПРВА!

4 листопада відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Полтавським державним аграрним університетом і Полтавською районною військовою адміністрацією Полтавської області. Документ підписали в. о. ректора ПДАУ Валентина Аранчій і голова Полтавської РВА Дмитро Романов.

Основними напрямами меморандуму є:

- регулярний обмін інформацією, що стосується аспектів взаємного співробітництва у сфері освіти і науки,
- проведення спільних консультацій, реалізація науково-дослідних проектів і розробок з актуальних проблем економічного та суспільного життя країни у сфері освіти і науки,
- організація та забезпечення проходження виробничих (преддипломних) практик здобувачами вищої освіти Університету,
- організація та забезпечення проходження підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників Університету,
- участь у спільних проектах з питань освіти, конкурсах та інших формах залучення інвестицій,
- участь в організації та проведенні наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів та інших наукових заходів ,
-участь у розробці та впровадженні нових навчальних курсів, програм, обмін навчально-методичними матеріалами, бібліографічною й довідковою літературою.

Також на урочистій події були присутні проректор з науково-педагогічної, наукової роботи ПДАУ Олег Горб, завідувач кафедри інформаційних систем та технологій Юрій Уткін, керівниця відділу міжнародних зв'язків Тетяна Капіталова.

Сторони домовилися про тісну та довготривалу співпрацю, цілями якої є налагодження ефективності взаємодії представників Полтавського державного аграрного університету та Полтавської районної військової адміністрації.

Також сторони зобов‘язуються співпрацювати для досягнення спільних цілей, завдань та інтересів.