Літні канікули наші школярики з родин внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території Університету, розпочали з участі у виставі «Вовк і семеро козенят». Ця казка про безпеку маленьких дітей, мамину любов і перемогу добра над злом була дуже доречною у дні святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Організатори заходу – співробітники психологічної служби ПДАУ, директорка Народного музею історії ПДАУ Наталія Локес, психологи гуманітарного центру «Проліска – Полтава» та працівники бібліотеки Університету.

Наші діти майстерно й весело перевтілилися в маленьких козенят, а Дарія та Евеліна ще й виконали гімнастичний етюд.

Бездоганно вдалися ролі Вовка, Мами-Кози та звукооператора нашим студентам Валентину Шипулі, Лєрі Шабановій і Михайлу Ільїну.

Дякуємо всім організаторам і учасникам за радість, відчуття справжнього свята щасливого дитинства.

Щасливих і веселих канікул нашій дітворі!