Лекція від стейкхолдера компанії PURINA PRO PLAN

Важливою складовою сучасної освіти є співпраця зі стейкхолдерами, які спрямовують підготовку здобувачів вищої освіти на формування необхідних знань і актуальних навичок для самостійної професійної діяльності.

16 жовтня 2023 року на базі факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету відбулася зустріч із представницею компанії Purina Pro Plan Мариною Дикань, яка провела лекцію з інтерактивною складовою на тему «Фізіологія травлення котів та собак» для  здобувачів вищої освіти ступеня магістра 2 та 3 курсів за освітньо-професійною програмою Ветеринарна медицина спеціальності 211 Ветеринарна медицина з дисциплін «Фізіологія тварин» і «Патологічна фізіологія».

Під час зустрічі присутні мали змогу ознайомитися з актуальною сучасною інформацією з фізіології травлення й основами харчування собак і котів, поставити дискусійні запитання, взяти участь в інтерактивній грі,  переможці якої, до речі, отримали призи.

Щиро дякуємо лекторці, регіональній менеджерці компанії Purina Pro Plan Марині Дикань за пізнавальний і цікавий захід.