Лекція про навички soft skills та hard skills для студентів-магістрантів інженерно-технологічного факультету

19 жовтня 2021 року працівниці психологічної служби ПДАУ в складі: керівниці служби Ірини Плаксієнко, практичного психолога Ганни Подлєсної, соціальних педагогів Алли Ільченко та Юлії Овсієнко зустрілись зі студентами інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету спеціальностей 208 Агроінженерія і 133 Галузеве машинобудування. Здобувачі вищої освіти ступеня магістра з інтересом слухали цікаву лекцію про soft skills та hard skills. В аудиторії панувала досить дружня атмосфера, студенти активно висловлювали власні думки стосовно пріоритетності навичок soft skills та hard skills для майбутнього інженера агропромислового комплексу.
Алла Ільченко аналізувала їхні висловлювання та наводила приклади застосування цих навичок, керуючись дослідженнями провідних закордонних і вітчизняних психологів. Активізували увагу слухачів фрагменти презентації, які прокоментувала Ганна Подлєсна, що допомогли з’ясувати, який шлях має подолати кожна особистість, щоб досягти своєї мрії. На завершення зустрічі Ірина Плаксієнко продемонструвала фрагменти тренінгів, що дозволяють покращити уяву, пам'ять, сприяють розвитку навичок співраці, емпатії.
Усі присутні на заході були вдячні представникам психологічної служби за цікаву інформацію та позитивні емоції.

Аудиторія:

Діяльність: