КВЕСТ «Знайомство з академією» для учнів 10–11 класів Полтавської ЗОШ № 7

24 жовтня 2019 року в рамках профорієнтаційної роботи представники кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Полтавської державної аграрної академії проводили КВЕСТ «Знайомство з академією» для учнів 10 – 11 класів Полтавської загальноосвітньої школи № 7 імені Т. Г. Шевченка І – ІІІ ступенів Полтавської міської ради Полтавської області.

Мета КВЕСТУ:

• знайомство та вибір майбутньої професії;
  • командна взаємодія;
  • робота з інформацією;
  • уміння знаходити спосіб вирішення проблемної ситуації.

З вітальним словом до учасників КВЕСТУ звернулася декан факультету обліку та фінансів к.е.н., доцент Дорогань-Писаренко Л. О.

Заступник декана з виховної роботи к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Ліпський Р. В. відзначив важливість правильного вибору майбутньої професії та ознайомив учасників КВЕСТУ з унікальністю спеціальності «Облік і оподаткування».

Аудиторія:

Діяльність: