Круглий стіл за результатами НП "Вступ до фаху"

24.06.2022 року, в межах проходження навчальної практики «Вступ до фаху» студентами спеціальності 071 Облік і оподаткування відбулась зустріч з Старшим фінансовим фахівцем Національної гвардії з питань Особливостей ведення бухгалтерського обліку в умовах воєнного стану Іваном Вишневським. Студенти отримали змістовні відповіді на свої запитання щодо виплат військовим в умовах воєнного стану та подякували за небайдужість у вихованні майбутніх фахівців та патріотів України.

Враховуючи моделі розвитку бухгалтерського  обліку в світі та в Україні, були заслухані доповіді на різноманітні актуальні теми «Облік у Німеччині 19 ст. та перші бухгалтерські школи», «Зародження обліку на землях сучасної України: причини, особливості, наслідки», «Облік часів Запорізької Січі».