Круглий стіл "Вплив воєнного стану на зміни в трудовому законодавстві та в оплаті праці"

У рамках роботи студентського наукового гуртка «Клуб сучасного бухгалтера» відбулося засідання круглого столу «Вплив воєнного стану на зміни в трудовому законодавстві та в оплаті праці». У засіданні взяли участь здобувачі вищої освіти – члени наукового гуртка, викладачі кафедри обліку і оподаткування та всі, для кого цікава тема заходу. Під час засідання професорка Марина Єрмолаєва прокоментувала зміни, що відбулися в організації кадрового обліку на підприємствах, порядку надання відпусток і методиці нарахування допомоги з тимчасової непрацездатності.

Із доповідями виступили здобувачі вищої освіти – члени наукового гуртка: Влада Ставицька, Вікторія Колотій та Дарина Бережна. У кожній доповіді були розкриті ключові питання в обліку праці та заробітної плати в сучасних реаліях функціонування суб’єктів господарської діяльності. Відбулося активне обговорення нагальних питань і були визначені ключові методичні питання, які бажано було б включити в тематику лекційних і практичних занять з облікових дисциплін, що є цінною пропозицією на перспективу для вдосконалення й розвитку ОПП Облік і оподаткування першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі спеціальності 071 Облік і оподаткування.