Креативний тренінг розвитку індивідуального стилю.

«Модний офісний вирок»  - свято позитивних емоцій та накопиченого досвіду

21 листопада 2012 року в ході проведення тижня Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу в тісній співпраці викладів кафедри менеджменту та студентів факультету економіки та менеджменту при активній ролі членів студентського наукового товариства «Пошук» кафедри менеджменту (під керівництвом к. пед. н. Шупти І.М., доцента кафедри) було проведено креативний тренінг розвитку індивідуального стилю «Модний офісний вирок».
      Студенти мали змогу за допомогою різноманітних методів, зокрема рольових ігор, мозкової атаки тощо відпрацьовувати практичні навички, здобуті під час вивчення дисциплін управлінського циклу.
      Керівництво кафедри менеджменту висловлює щиру подяку організаторам та учасникам креативного тренінгу:
      Модному судді – к.е.н. Помазу О.М., доценту кафедри менеджменту;
      Звинувачувачу – к.ю.н. Осташовій В.О., доценту кафедри бізнес-адміністрування та права;
      Захиснику – Тесленко М.М., провідному викладачеві кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка;
      Незалежним експертам – доцентам кафедри менеджменту:
      к.е.н. Воронько Т.В.; к.е.н., доценту Дорофєєву О.В.; Грубіч Н.К., старшому викладачу кафедри маркетингу
      Керівникові відділу маркетингу - Вʼязовській Ользі, студентці магістратури спеціальності «Економіка підприємства»
      Виконавцям головних ролей працівників відділу маркетингу: Шевченко Марині, Забєліній Олександрі, Дєдову Денису.
      А також студентам магістратури спеціальності «Економіка підприємства», четвертого курсу напряму підготовки «Менеджмент», які надавали активну допомогу у проведенні тренінгу.
      Море позитивних вражень, емоцій та накопичений досвід - результат діяльності даного заходу.

Аудиторія:

Діяльність: