Книги – джерело культурного й духовного збагачення

Сучасний літературний процес – одна з найцікавіших тем шкільної програми з української літератури в 11 класі, оскільки в ній розглядають творчість українських поетів, прозаїків, драматургів, з якими можна вести діалог не уявний, а цілком реальний: вони часто влаштовують літературні вечори та презентації нових творчих проєктів, які можна відвідати; дають інтерв’ю на актуальні літературні й соціально значущі теми. Їхній творчий шлях і життєві перипетії розгортаються саме зараз, а тому молоде покоління має унікальну можливість «доторкнутися» до художнього мистецтва сучасників, детальніше ознайомитися з їхнім світовідчуттям і світосприйняттям. Саме тому колектив кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету вирішив долучитися до доброчинної справи – передати до шкільної бібліотеки Кобеляцького ліцею Полтавської обласної ради твори митців українського письменства – Люко Дашвар, Андрія Кокотюхи, Василя Шкляра, Наталки Ліщинської. Маємо надію, що ця добірка буде помічною для вивчення жанрових і стильових особливостей сучасної української літератури.