Іспити для визначення рівня володіння державною мовою

УВАГА! Іспити для визначення рівня володіння державною мовою проводяться на спеціально створених іспитових майданчиках, розташованих на території України.

Полтавський державний аграрний університет згідно з договором, укладеним із Національною комісією зі стандартів державної мови (№ 8-сп від 12.07.2021 р.) є іспитовим майданчиком для визначення рівня володіння державною мовою. Програму, зразки завдань та процедуру іспиту розробляє Національна комісія зі стандартів державної мови.

Ознайомитися зі зразком роботи можна за покликанням>.

Зареєструватися для проходження іспиту можна на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови>

Для охочих скласти іспит на іспитовому майданчику (на базі) Полтавського державного аграрного університету пропонуємо такий графік роботи:

Явка на іспитовий майданчик за 30 хв. до іспиту!

24.01.2023 р. (І сесія – 10 год. 00 хв., IІ сесія – 12 год. 00 хв., ІІI сесія – 14 год. 00 хв.)

26.01.2023 р. (І сесія – 09 год. 00 хв., IІ сесія – 12 год. 00 хв., ІІI сесія – 14 год. 00 хв.)

До відома осіб, зацікавлених у складанні іспиту на рівень володіння державною мовою!

Враховуйте, будь ласка, графік відключення електроенергії у нашому центрі іспитування.

Претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які внесені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія.

Якщо претендент не зможе надати такого підтвердження, його не допустять до іспиту. У такому випадку він має право залишити у заявці коментар з проханням скасувати заяву на іспит, щоб мати можливість повторно зареєструватися на іспит.

Адреса проходження іспиту: м. Полтава, вул. Г. Сковороди 1/3, корпус 2, поверх 1, ауд. 202.

Телефон інструктора Станіславчук Валентини Павлівни: 050-69-44-281.

Явка на іспитовий майданчик з паспортом (ІD-карткою) або іншим документом, що посвідчує особу, та сертифікатом про повну вакцинацію.