Викладачі кафедри хірургії та акушерства Таміла Звенигородська, кандидатка ветеринарних наук, доцентка, та Олександра Туль, доктор філософії, доцентка кафедри, відвідали 17–20 листопада 2022 року ХХХ ювілейний міжнародний конгрес з ветеринарної медицини дрібних тварин PSLWMZ в місті Лодзь (Польща). На конгресі виступали видатні лектори з Польщі, Франції, Італії, Швеції та США. Основними напрямами доповідей були: хірургія, ортопедія, репродуктологія, ультразвукова діагностика, стоматологія, офтальмологія, неврологія, онкологія, дерматологія, нефрологія, інфекційні хвороби та ін. Участь у конгресі стала можливою завдяки Польській ветеринарній асоціації дрібних тварин PSAVA та Українській ветеринарній асоціації дрібних тварин USAVA. Дякуємо Президенту Польської ветеринарної асоціації дрібних тварин PSAVA Анджею Лісовському за підтримку, допомогу та можливість професійно розвиватися.