Гостьова лекція «Технологія вирощування ячменю ярого»

14 березня 2024 року на кафедрі рослинництва Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології ПДАУ відбулася гостьова лекція для здобувачів ступеня вищої освіти Магістр (201А_мд_2023(ЕЕР)) за ОПП «Еколого-економічне рослинництво» із навчальної дисципліни «Еколого-біологічне рослинництво», за темою: «Технологія вирощування ячменю ярого», яку прочитав завідувач відділу наукових досліджень з питань землеробства та кормовиробництва Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М. І. Вавилова, кандидат с.-г. наук Лень Олександр Іванович.

Під час своєї лекції, Олександр Іванович ознайомив слухачів з біологічними та екологічними особливостями культури, а також основними елементами технології вирощування ячменю ярого, зокрема кращими попередниками ячменю у сівозміні, технологією обробітку грунту, системою удобрення, заходами із догляду за посівами. Лектор також охарактеризував особливості вирощування ячменю ярого на пивоварні цілі. Лекція була підкріплена чисельними слайдами за результатами власних наукових досліджень лектора. У кінці лекції здобувачі вищої освіти мали змогу поставити свої запитання Олександру Івановичу та одержати на них грунтовні відповіді.