Гостьова лекція «Особливості обліку розрахунків з працівниками щодо оплати праці у модулі “M.E.Doc. зарплата”

8 червня викладачі кафедри обліку і оподаткування та здобувачі ступеня вищої освіти бакалавра в магістра за освітніми програмами спеціальності Облік і оподаткування взяли участь у гостьовій лекції, що була організована компанією ТОВ «Системи для бізнесу» спільно із кафедрою обліку, аудиту та оподаткування факультету економіки і управління Хмельницького національного університету.

Тема лекції: Особливості обліку розрахунків з працівниками щодо оплати праці у модулі “M.E.Doc. зарплата”.

Спікер заходу: Юлія Демчук, заступник керівника Відділу технічної підтримки програми М.Е.Doc і програмних РРО, сертифікований фахівець з програмного продукту М.Е.Doc/ПРРО ТОВ «Системи для бізнесу».

Дякуємо організаторам та спікерці заходу за пізнавальний навчальний контент, що став змістовним доповненням для розкриття тематики наступних освітніх компонент:

«Інформаційні системи і технології в обліку», тема «Автоматизація обліку праці і заробітної плати» (СВО бакалавр);

«Податковий облік в інформаційних технологіях», тема: «Податковий облік оподаткування доходів фізичних осіб у інформаційних технологіях»,  (СВО магістр);

«Комп’ютерний облік у суб’єктів малого підприємства», тема: «Автоматизований облік господарських процесів малого підприємства в програмі «M.E.Doc»;

«Облік праці і зарплати», тема: «Облік нарахування і виплати заробітної плати».

Дякуємо Збройним Силам України за можливість спілкування наживо та відчуття захищеності. Миру і Перемоги!