Фонд Віктора Пінчука визначив переможців 8-го щорічного загальнонаціонального конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua

Фонд Віктора Пінчука визначив переможців 8-го загальнонаціонального конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA». Цього року до участі в конкурсі долучились понад 2000 студентів з усієї України. Детальну інформацію щодо результатів цьогорічного конкурсного добору можна дізнатись на сайті програми «Завтра.UA» zavtra.in.ua.

Переможці конкурсу отримуватимуть протягом року щомісячну стипендію розміром 942 гривні, активно долучатимуться до проектів Фонду Віктора Пінчука і PinchukArtCentre, відвідуватимуть публічні лекції Фонду Віктора Пінчука та братимуть участь в Ялтинських щорічних зустрічах (YES), завдяки чому матимуть змогу особисто зустрітися та поспілкуватися з глобальними лідерами, інноваторами, провідними представниками політики, бізнесу та культури.

Участь у відкритому всеукраїнському конкурсі могли взяти студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Прийом документів та on-line реєстрація тривали протягом місяця на сайті програми «Завтра.UA». Головними критеріями для визначення переможців були високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Згідно з рішенням Правління Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» переможцями Конкурсу – 2013/14 Стипендіальної програми «Завтра.UA» вважаються ті конкурсанти, підсумкова оцінка яких дорівнює або вища за 73,13 балів у загальному рейтингу конкурсантів. Таким чином, конкурсанти, які зайняли у загальному рейтингу позицію з 1 по 200 вважаються стипендіатами Стипендіальної програми «Завтра.UA» – 2013/14.

Студенти Полтавської державної академії, які отримали перемогу в цьому конкурсі:

1. Лесюк Альона Станіславівна, студентка 4 курсу факультету обліку та фінансів (82,53 бали).

2. Яблонько Олена Олександрівна, студентка 4 курсу факультету обліку та фінансів (81,13 бали).

3. Бочарова Яна Андріївна, студентка 4 курсу факультету інженерно-технологічного факультету (81,0 бали).

4. Суббота Анастасія Олегівна, студентка 5 курсу факультету економіки та менеджменту (78,88 бали).

5. Пірогов Максим Геннадійович, студент 4 курсу факультету економіки та менеджменту (76,78 бали).

6. Постіл Юлія Олександрівна, студентка ОКР «Магістр» факультету економіки та менеджменту (76,53 бали).

7. Бут Тетяна Юріївна, студентка 3 курсу факультету економіки та менеджменту (76,47 бали).

8. Тищенко Аліна Володимирівна, студентка 4 курсу факультету обліку та фінансів (75,48 бали).

9. Олійник Аліна Сергіївна, студентка ОКР «Магістр» факультету економіки та менеджменту (75,13 бали).

10. Косовська Інна Володимирівна, студентка 4 курсу факультету обліку та фінансів (74,53 бали).

Полтавська державна аграрна академія по кількості переможців Конкурсу – 2013/14 Стипендіальної програми «Завтра.UA» ввійшла в 5-ку ВНЗ України (рис. 1).

Рис. 1. ВНЗ по кількості переможців Конкурсу – 2013/14
Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Вітаємо з перемогою наших студентів і бажаємо подальших перемог!