Фінансова грамотність: експерти АТ «Райффайзен банк» поділилися цінними порадами зі студентами

19 березня в Полтавському державному аграрному університеті відбулася відкрита лекція на тему «Фінансова грамотність», яку провели співробітники АТ «Райффайзен банк» Дмитро Нижник, провідний менеджер з продажу роздрібних продуктів, та Анастасія Козюра, старша менеджерка по роботі з преміумклієнтами.

Під час лекції були розглянуті такі важливі питання:

- складання бюджету та контроль витрат: як правильно розподіляти доходи, економити кошти та уникати боргів;
- інвестування та примноження капіталу: різні способи інвестування,  мінімізування ризиків і максимізування прибутку;
- захист від шахрайства: типові схеми шахрайства у фінансовій сфері, практичні поради щодо їх розпізнавання та убезпечення власних коштів.

Завдяки заходу  учасники  змогли  поліпшити  свої  знання  та  навички  у  сфері  управління  особистими  фінансами,  що  допоможе  їм  у  майбутньому  приймати  обґрунтовані  та  вигідні  рішення  щодо  своїх  коштів.

Учасники лекції відзначили високий рівень організації заходу, професіоналізм спікерів і практичну цінність наданої інформації.