Фестиваль думок «Полтава – місто можливостей?!»

14 вересня у парку Перемоги м. Полтава відбувся «Фестиваль думок 2019» на тему «Полтава – місто можливостей ?!».  Фестиваль було задумано як відкритий майданчик для обговорення гострих соціальних викликів, що стоять перед громадою Полтавщини.

Організатори заходу:  Ресурсний центр розвитку громадських організацій «ГУРТ», ГО «Нова Полтава», Інститут розвитку міста Полтава, Студреспубліка Полтави, платформа «Зміст», Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

У роботі локації екологічного спрямування «Міський простір для полтавців» прийняли участь  доценти кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля  ПДАА Плаксієнко І.Л., Калініченко В.М. та студенти - екологи четвертого курсу факультету агротехнологій та екології.

На цій локації було проведено дискусії з таких питань:

• «Зберегти, не можна зруйнувати!»;
  • «Що означає для міста реалізація Концепції інтегрованого розвитку «Полтава 2030»;
  • «Зміна клімату: міф чи сувора реальність?».

Спілкування проводилось у форматі трикутника «влада-бізнез-громада».

У невимушеній атмосфері кожен мав змогу висловити свою думку та вислухати позицію співрозмовників.

Така платформа для дискусій дозволила представникам неурядових організацій,  місцевого самоврядування та громадськості відкрито обговорити гострі соціальні теми, які хвилюють полтавців, знайти нові ідеї та відповіді.

Аудиторія:

Мітки: