Факультет ветеринарної медицини виявили ініціативу відзначити річницю свята Дня Гідності та Свободи.

21 листопада 2021 року в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Саме цього дня в Україні взяли початок наймасовіші народні протести, які переросли у Помаранчеву (2004) та Революцію Гідності (2013). З тих часів цей день відзначаємо як державне свято. Здобувачі вищої освіти, як представники найактивнішого покоління суспільства, усвідомлюють та високо цінують ідеали демократії і свободи, утвердження яких ознаменували ці події.

Здобувачі вищої освіти факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету виявили ініціативу відзначити річницю свята проведенням онлайн-конференцій в межах академічних груп, за участю викладачів-кураторів. Студенти розповідали, як вони усвідомлюють та розуміють сутність цих визначних подій, ділилися спогадами та враженнями, отриманими за часів Революцій, розповідали історії з життя своїх близьких та згадували їх участь у підтримці протестів.