Експертний центр «Milk Local Product» ПДАУ налагоджує співпрацю зі стейкхолдерами

Полтавський державний аграрний університет продовжує налагоджувати зв’язки зі стейкхолдерами в напрямах навчальної, навчально-методичної та науково-дослідної роботи. З цією метою 22 листопада експертний центр «Milk Local Product» ПДАУ в особі ректорки Валентини Аранчій уклав угоду про співпрацю зі стейкхолдером, підприємицею Оксаною Скок.

Співпраця передбачає розроблення та дослідження нових рецептур, пошук і запровадження у виробництво автентичних рецептур молочної продукції, регулярний обмін інформацією та знаннями, проведення конференцій, семінарів, тренінгів, спільних наукових досліджень тощо. Крім того, така спільна діяльність сприятиме підвищенню кваліфікації науково-педагогічного персоналу Полтавського державного аграрного університету, підвищенню практичної цінності дисертаційних досліджень, бакалаврських, магістерських робіт здобувачів освіти ПДАУ.