Дистанційне навчання студентів спеціальності Філологія на платформі MyEnglishLab

Викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії, окрім платформи з дистанційного навчання Moodle, апробовують міжнародні технології дистанційного навчання англійської мови MyEnglishLab видавництва Pearson.
За ініціативи кандидата філологічних наук, доцента кафедри Сільчук О. В. здобувачі вищої освіти спеціальності Філологія 1 курсу мають змогу працювати у віртуальній лабораторії MyEnglishLab як самостійно, так і під керівництвом викладача, отримувати можливість індивідуальної самореалізації та вибору інтенсивності, темпу навчання англійської мови.

Переваги MyEnglishLab для студента:
• чимала кількість завдань онлайн;
• бібліотека навчальних матеріалів та інтерактивних вправ;
• відео- та аудіоматеріали для самостійного навчання;
• вивчення нового матеріалу та виконання домашніх завдань у зручний час;
• незалежне оцінювання знань згідно з міжнародними стандартами.

Дякуємо Міжнародному освітньо-методичному центру Dinternal Education та особисто Олені Берест (спеціалісту з підбору автентичної літератури видавництва Pearson у м. Полтава) за новий (безкоштовний!) навчальний компонент дистанційної освіти!