Допомога військовим

Збір таких необхідних пластикових кришечок для виготовлення протезів військовослужбовцям ЗСУ, що втратили кінцівки в зоні проведення АТО, проводять студенти інженерно-технологічного факультету. Першу частину зібраних кришечок студенти передали волонтерам «Полтавського батальйону небайдужих». Ініціативна група протягом декількох місяців збирала кришечки у всіх навчальних корпусах та гуртожитках Полтавської державної аграрної академії. До збору кришечок долучилися викладачі та студенти з усіх факультетів академії.

Волонтери «Полтавського батальйону небайдужих» також звернулися з проханням допомогти зібрати речі та продукти харчування для бійців ЗСУ, які знаходяться на передовій, а саме:
- продукти харчування,
- засоби особистої гігієни,
- білизну.

Сподіваємось, що всі небайдужі люди відгукнуться на прохання.
Звертайтеся, зробіть свій вклад у допомогу захисникам України!

Студентська рада ІТФ Полтавської ДАА.

Благодійний фонд допомоги полтавським військовим, створений з ініціативи громади Полтавського Свято-Успенського собору (УПЦ КП) Речі можна приносити до Свято-Успенського cобору.