«Добродійка 2014»

Однією із значних подій Полтави на минулому тижні стала виставка-продаж «Добродійка 2014». На ній було представлено товари, вироблені на підприємствах і фермерських господарствах, які очолюють жінки. Всі охочі мали змогу ознайомитись та придбати одяг, галантерейні вироби, сувеніри та обереги. Відвідувачі також мали можливість взяти майстер-клас у провідних майстринь Полтавщини. Активну участь взяли і студенти Полтавської державної аграрної академії, які власноруч виготовили ляльки-мотанки для поранених бійців АТО. Під час майстер-класу кожен намагався вкласти душу і позитивні емоції, для того щоб хоч якось підтримати захисників Вітчизни. Адже зараз вони як ніколи потребують підтримки власного народу. В подальшому обереги були передані студентками в міський шпиталь, де і перебувають поранені. Загалом виставка вразила різноманіттям виробів ручної роботи: ляльок, картин, вишиванок, біжутерії. Цей захід послужив гарним прикладом, того як жінки здобувають успіху в малому та середньому бізнесі.