До стейкхолдерів ПДАУ долучилась одна з найбільших фінансових груп у Східній та Центральній Європі

29 січня 2024 року відбулося підписання договору про співробітництво між Полтавським державним аграрним університетом та ПрАТ "Страхова компанія "ПЗУ Україна", яка понад 30 років працює на ринку України та входить до Групи PZU.

Ректор ПДАУ Олександр Галич зустрівся із представниками компанії — менеджеркою Галиною Неретіною та фінансовою консультанткою Раїсою Авраменко.

Як зазначив декан факультету обліку та фінансів Олександр Безкровний,  співпраця між ФОФ і страховою компанією почалася задовго до підписання договору. Студенти факультету мають змогу проходити практику на базі надійного стейкхолдера, поглиблюючи свої знання та навички зі страхової діяльності. Це вкрай актуально для  підготовки фахівців за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

Зі свого боку Галина Неретіна висловила сподівання на тісну та плідну співпрацю як зі студентами Університету, так і науково-педагогічними працівниками під час практики, стажування та підвищення кваліфікації.