До ПДАУ завітали учні ВСП для знайомства з навчальним процесом, територією та особливостями нашого ЗВО

6 квітня 2023 року до ПДАУ завітали учні ВСП "Фаховий коледж управління, економіки і права ПДАУ" та ВСП "Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ" для знайомства з навчальним процесом, територією та особливостями нашого закладу вищої освіти.

Крім екскурсії та спілкування з керівництвом факультету обліку та фінансів, в кафе-барі "Еней" для наших гостей у чудовій атмосфері було проведено інтелектуально-розважальну гру "Брейн-ринг", де вони, поділені на команди, мали змогу весело й цікаво провести час і поринути у студентське життя нашого факультету. Після відповідей на 30 запитань гри було визначено команду-переможницю – збірну обох коледжів під назвою "МАФІЯ".