До 30-річчя створення факультету ветеринарної медицини ПДАУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція

20 жовтня 2022 року на базі факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету було проведено Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Досягнення та перспективи ветеринарної науки», до участі в якій були запрошені викладачі закладів вищої освіти, аспіранти, докторанти, здобувачів вищої освіти, практичні лікарі ветеринарної медицини.
Робота конференції розпочалася з вітальних слів в.о. ректора ПДАУ Валентини Аранчій і декана факультету ветеринарної медицини Сергія Кулинича. Також участь у заході взяли представники адміністрації ПДАУ, директори інститутів, декани факультетів.
Високий рівень заходу підтверджується й увагою до нього з боку іноземних колег. У проведенні конференції, зокрема, взяли участь Jaśkowski M.J., професор доктор хабілітований, доктор honoris causa, директор Інституту Ветеринарної медицини УМК, Торунь, Польща; Sysa P.S., професор доктор хабілітований, доктор honoris causa multi, кафедра фундаментальних та передклінічних наук Інституту Ветеринарної Медицини УМК, представник деканату зі співпраці УМК і ПДАУ, Торунь, Польща; Аранчій Я.С., начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області;Chandra Shekhar Pareek, професор, відділ функціональної геноміки в біологічних і біомедичних науках, Центр сучасних міждисциплінарних технологій Університету Миколи Коперника в Торуні, Польща; Vernunft, Andreas, Науково-дослідний інститут біології тваринництва (ФБН) Інститут репродуктивної біології Кафедра експериментальної репродуктивної біології, Даммерсторф, Німеччина; Абдурасулов Абдугани, завідуючий кафедрою ветеринарної медицини і біотехнології, доктор с.г. наук, професор Ошський державний університет, м. Ош, Республіка Киргистан; Малюк М.О., доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри хірургії і патофізіології імені академіка І.О. Поваженка Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ); Мельник О.П., доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ);  Шнідт Ю.Г., начальник Лубенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області; Семенко М. А., в. о. директора Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області.
До конференції долучилися випускники факультету ветеринарної медицини, які багаторічною самовідданою професійною працею доводять високий рівень підготовки, що надає ПДАУ своїм студентам.