Делегація від Полтавського державного аграрного університету взяла участь у V Central European International Week

22 квітня 2024 року в Опольському університеті (Польща) розпочався V Центральноєвропейський міжнародний тиждень персоналу під егідою Польської національної агенції академічних обмінів (NAWA) у рамках проєкту “Support for the cooperation of the University of Opole with Ukrainian universities as part of the FORTHEM Alliance”.

Уже третій рік поспіль  представники Полтавського державного аграрного університету активно долучаються до заходів, організованих Опольським університетом.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Науковці Полтавського державного аграрного університету спільно реалізують проєкт "Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM" (грантова угода No. BNI-UE-2023-9),  проводять  наукові дослідження, беруть участь в академічній мобільності, мовних курсах, активно залучають студентів до участі у реалізації міжнародних проєктів і програм.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Цьогоріч Університет представляють:  Ілона Яснолоб, начальниця науково-дослідного сектора, доцентка кафедри підприємництва і права, координаторка проєкту NAWA від ПДАУ, кандидатка економічних наук, доцентка; Яна Радіонова, начальниця відділу міжнародних зв'язків, кандидатка економічних наук,   та Олена Смірнова, фахівчиня відділу міжнародних зв'язків.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Головна мета заходу – продовження співпраці з представниками європейських університетів Альянсу FORTHEM. Головне завдання  – обмін досвідом реалізації цілей сталого розвитку, стратегії інтернаціоналізації i роботи в європейському та міжнародному середовищі.