25 березня в Полтавському державному аграрному університеті відбувся розіграш відкритого кубку факультету обліку та фінансів з інтелектуальної гри «Брейн-ринг».
Цього разу ПДАУ зібрав рекордну кількість учасників — 12 команд із факультетів та інститутів університету, а також коледжів Полтави. Змагання настільки були напруженими, що в основний час визначити фіналістів не вдалося, тож гравцям довелося ставити додаткові запитання.
До фіналу пробилися команди «Волошки» ННІ АСЕ та «Збірна», яка сформувалася буквально в останню мить зі студентів університету. І навіть фінал завершився додатковими запитаннями, де з рахунком 2:1 перемогу здобула команда «Збірна».
Вітаємо переможців:
Лиховид Анну,
Марченка Владислава,
Клименка Артема,
Дружину Діану,
Демяненко Поліну,
Гришковця Володимира.
Дякуємо всім командам за участь! Цього року гра зібрала найбільшу кількість учасників, навіть команда викладачів «Dream Team» вийшла на арену. Це вкотре доводить, що «Брейн-ринг» — це дуже цікава гра, яка об’єднує студентів і викладачів, викликає азарт, проявляє командний дух і дарує безліч позитивних емоцій.













