Бойовий генерал – гість студентів!

Нещодавно в актовій залі академії відбулася зустріч студентів з учасником Великої Вітчизняної війни генерал-майором запасу Лутіним Борисом Васильовичем.

Мета зустрічі – інформування студентів про історію виникнення військово-політичних конфліктів сучасного світу.

На зустрічі ішла мова і про агресію Росії в АР Крим. Генерал дав оцінку ворожим діям сучасних керівників Російської Федерації і закликав студентів і викладачів бути патріотами своєї Батьківщини, бути сміливими і єдиними.

Звертаючись до студентів генерал Лутін Б.В. сказав: «Я сподіваюся і вірю, що ми з вами зможемо в цей важкий час вистояти проти агресії нашого сусіда, нашого брата, що ми не допустимо братовбивчої війни. Я вірю, що ми з вами будемо жити в квітучій Україні.»

Студенти подарували ветерану квіти та сфотографувалися на згадку про зустріч.