«Animal planet» боролася за Кубок КВН Міністерства аграрної політики та продовольства України

Фінал чемпіонату та розіграшу Кубка КВН ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України 2014 року, на жаль, не був вдалим для академічної команди КВН «Animal planet».
В м. Умані на базі Уманського національного університету садівництва, де проходили фінальні ігри, Кубок дістався студентській команді КВН «Властелины полей» з Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва.
Разом з тим, КВНщики академії гідно представили себе в усіх  трьох конкурсах (візитка, на тему «Друзі пізнаються в біді; розминка – тема, «Кажучи між нами друзями» та в домашньому завданні на тему «Я б з таким у розвідку пішов».
Зважаючи на те, що наша команда виступала з оновленим на 70 % складом, в перспективі, на наступний сезон чемпіонату, вона зробила вагому заявку на перемогу.