АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

Зустріч з студентами-першокурсниками
АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ОСВІТИ
Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання.
3 жовтня 2023 року в навчально-науковому інституті агротехнологій, селекції та екології була проведена зустріч з першокурсниками на тему: «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти».
Лекцію провів Роман ОЛЕПІР, який ознайомив здобувачів з фундаментальними цінностями академічної доброчесності, її принципами і нормами.
Роман ОЛЕПІР довів до відома здобувачів вищої освіти особливості функціонування Комісії з академічної доброчесності ННІ АСЕ, Групи сприяння академічній доброчесності і Комісії з етики та управління конфліктами ПДАУ та їх нормативно-правове забезпечення.
Разом зі студентами були розглянуті можливі прояви академічної недоброчесності та відповідальність за них.