25 випускників ПДАУ отримали офіцерські погони

16 листопада в Полтавському державному аграрному університеті відбулося доведення наказу Міністра оборони України та вручення офіцерських погонів випускникам, які пройшли навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.
Ректорка Університету Валентина Аранчій і полковник запасу Іван Кравченко вручили випускникам довідки про присвоєння первинного військового звання офіцерського складу запасу та погони. Загалом цього дня погони отримали 25 випускників.
Офіцерів також привітали й артисти нашого навчального закладу.

Полтавський державний аграрний університет вітає випускників, які пройшли програму підготовки офіцерів запасу, з отриманням погонів! Бажаємо вам сил, енергії, витривалості! Хай ваша діяльність буде спрямована на забезпечення розквіту та слави нашої країни! Пишаємося вами!